Poznaj wszystkie nasze pomysły nowe aranżacje!

Każdy, kto zdecyduje się wykorzystać nasze pomysły, może mieć pewność, że będą najlepszym rozwiązaniem.

Jak wyeksponować drzwi?Styropianowe listwy

Szukając pomysłu na unowocześnienie drzwi, warto najpierw zastanowić się, czy warto zdecydować się na drogie rozwiązania, zamiast kupna nowych. Istnieją dekory, które mogą być za drogie, aby je zainstalować na drzwiach o sędziwym wieku. Styropianowe listwy, mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem, które nie tylko będzie efektowne, ale i atrakcyjne cenowo. Te lekkie, styropianowe dekory, okażą się najlepszym rozwiązaniem, które można wykorzystać na wiele sposobów. Dzięki temu, że styropianowe listwy przepięknie powiększą optycznie drzwi, instalując je wokół ich ram, to jeszcze je dekorują. Wybierając różnorodne modele listew, macie ogromne pole do popisu. Wybór na rynku jest ogromny i można spokojnie przebierać w ich wyborze. Styropianowe listwy mogą być zwieńczeniem wielu konstrukcji, nie tylko drzwi.

Styropianowe listwyPrzemaluj je dowolny kolor!

Oprócz instalacji listew warto zmienić ich wygląd w diametralny sposób. Można zmienić ich kolor w łatwy sposób! Wystarczy wykorzystać do tego ulubiony kolor farby. W mgnieniu oka wasze drzwi zyskają nowe życie. Dlatego, jeżeli szukasz odpowiednich elementów, z których pomocą Twoje wejście będzie piękne, musisz się zdecydować na styropianowe listwy!

Szklane drzwi z listwami

Wiele domów, posiada w swoich kątach drzwi szklane. Te o małych rozmiarach, ale również i dużych. Dość sławne stały się drzwi o czarnych przedziałach, jedna są one bardzo drogie. Dlatego z pomocą listew możesz zrobić je samodzielnie! Wystarczy przykleić na szklane drzwi czarne listwy i po kłopocie!