Poznaj wszystkie nasze pomysły nowe aranżacje!

Każdy, kto zdecyduje się wykorzystać nasze pomysły, może mieć pewność, że będą najlepszym rozwiązaniem.

Koniec z nudną garderobą

Garderoby, jakie można spotkać w polskich domach, są mało oryginalne. A to wszystko przez to, że mało kto widzi w nich pomieszczenie, a jedynie schowek dla ciuchów. Zamiast przepięknych zabudów z milionem szafek i szafeczek, widzimy surowe rury, zamontowane od ściany do ściany z różnymi wieszakami. Trudno nazwa nawet takie miejsce garderobą a luźniejszą szafą bez drzwiczek. Jeżeli szukamy pomysłu na piękna garderobę, w pierwszej kolejności, powinniśmy zdecydować się na wykorzystanie w niej listwy przysufitowej. Dzięki temu, chociaż puste ściany zyskają na przepięknych dekoracjach.

Sztukateria i listwy przysufitowe, które do niej należą, pełnią bardzo ważną role ze względu na możliwość zainstalowania ich na dowolnej powierzchni. Można je zamontować do ściany, do drewna, do płytek, ale i do plastiku.

Listwy przysufitowe

Na każdej powierzchni spełnia swoją role dekoracyjną, która jest nie do podrobienia. Warto również dodać, że listwy przysufitowe, to doskonałe produkty służące do zamaskowania wielu mankamentów.

Sposób na garderobę

Jeżeli szukacie inspiracji na garderobę, warto, jest zdecydować się na wykorzystanie w niej dużej ilości luster. Tylko w ten sposób powiększycie optycznie pomieszczenie, nadając mu oryginalnego charakteru. Wybierając dobrego fachowca, który zajmie się dobrym zaprojektowaniem szafy, możecie oszczędzić dużo miejsca na schowanie ważnych ubrań.

Ponadto warto jest również uwagę na organizery, które pomogą wam utrzymaniu czystości.