Poznaj wszystkie nasze pomysły nowe aranżacje!

Każdy, kto zdecyduje się wykorzystać nasze pomysły, może mieć pewność, że będą najlepszym rozwiązaniem.

Sposób na ganek

Sztukateria na czasieGzyms

Sposób na piękne ganki jest wiele, jednak coraz bardziej popularnym staje się wykorzystanie gzymsów! Te przepiękne przebudowy, wcale nie muszą być nudne. Wykorzystując dekory, takie jak gzyms, możecie mieć pewność, że każde wejście do domu będzie zapraszało swoim wyglądem. Nie każdy decyduje się na wykorzystanie sztukaterii ze względu na mylne twierdzenie, że jej montaż jest bardzo trudny. Nie jest to prawda. Montaż gzymsów to bardzo prosta instalacja, która nie przyniesie żadnych problemów.

Ganek pełni bardzo ważną role, nawet można pokusić się o stwierdzenie, że ważniejszą niż korytarz. Z gankiem mamy do czynienia jako pierwszym wchodząc do domów. Dlatego musimy sprawić, że będzie od zapraszał naszych Gości już od pierwszych chwil.

GzymsDonice, piękną dekoracją

Warto również zdecydować się na dekorację ganka elementem, jakim są donice. Wybierając dość duże, możecie sprawić, że wasze zadaszenia zyskają przepiękne dekoracje. Każdy, kto zdecyduje się na ich zastosowanie, może mieć pewność, że staną się przepiękną dekoracją wejścia.

Ciekawy chodnik

Droga do naszego domu, również powinna przyciągać wzrok. Dzięki temu wszystko zyska nowoczesnego wyglądu, który jest bardzo potrzebny przy takich miejscach.