Poznaj wszystkie nasze pomysły nowe aranżacje!

Każdy, kto zdecyduje się wykorzystać nasze pomysły, może mieć pewność, że będą najlepszym rozwiązaniem.

Sposób na stare okno

Maskownica do karniszaJeżeli szukasz pomysłu na to jak możesz odnowić swoje stare okno w pomieszczeniu, warto, jest zdecydować się na zainstalowanie w pierwszej kolejności sztukaterii, a przede  wszystkim maskownicy do karnisza. To pierwszy krok do tego, by zakryć brzydkie szyny czy stare karnisze. Dzięki temu Twoje okno zyska na nowym dekorze, który nie dość, że się szybko montuje to jeszcze, podkreśli wygląd całego pomieszczenia. Maskownica do karnisza jest doskonałą okazją do tego, by wnętrza stały się niebywale piękne i nowoczesne.

Dlaczego jest tak popularny?Maskownica do karnisza

Dekor ten jest jednym z najmłodszych projektów, jeżeli mówimy o sztukaterii. Pomimo tego, coraz częściej widzimy go w polskich domach, jak myślicie dlaczego? W pierwszej kolejności o to, że jesteśmy przywiązani do zasłon i firan, przez co warto, jest podkreślić ich wygląd przepięknymi dodatkami, a najlepszym z nich jest maskownica do karnisza!

Dekoracja okna to również materiały, jakie w nim występują. Warto postawić na grube zasłony w kolorach beżu, brązu czy szarości. Tylko w ten sposób, Twoje pomieszczenie stanie się unikatowe i będzie przyciągało wzrok każdego, kto w nim będzie przebywał.

Każdy dekor sztukateryjny ma swoje zastosowanie. Choć dekory ze styropianu najczęściej zobaczyć można pomiędzy ścianą a sufitem, to jednak warto, jest zdecydować się na podkreślenie również wyglądu okna.